Kontakt

Här kan du skriva några rader till oss. Det kan vara allt från att du är intresserad av vad vi kan göra för dig, till att vi borde vara intresserade av vad du kan göra för oss.

Contact

Matadorerna

Shamim Bäcklund

Projektledare

shamim@matador.se

Tel direkt: 018-56 30 25

Carina Nordlund

Produktionsledare

carina@matador.se

Tel direkt: 018-56 30 03

Johan Granholm

Webbutvecklare, grafisk formgivare

johan@matador.se

Tel: 018-56 30 14

Mia Forsberg

Projektassistent, event

mia@matador.se

Tel: 018-56 30 00

Eva Bengtson

Produktionsledare

eva@matador.se

Tel direkt: 018-56 30 08

Patrik Juteståhl

Webbstrateg, interaktionsdesigner

patrik@matador.se

Tel direkt: 018-56 30 15

Anna Hellström

Projektledare, copy

anna@matador.se

Tel direkt: 018-56 30 21

Therese Åhrman

Ekonomi

therese@matador.se

Tel: 018-56 30 00

Paul Kemeny

Art Director, grafisk formgivare

paul@matador.se

Tel direkt: 018-56 30 07

Leif Nordlund

Projektledare, vd

leif@matador.se

Tel direkt: 018-56 30 19

Benny Johnson

Projektledare, byråchef

benny@matador.se

Tel direkt: 0706-37 93 00

Michael Wainwright

Engelsk copywriter

michael@matador.se

Tel: 018-56 30 00

Kent Pettersson

Projektledare

kent@matador.se

Tel direkt: 018-56 30 06

Sara Andersson Grettve

Art Director, grafisk formgivare

sara@matador.se

Tel direkt: 018-56 30 12

Daniel Lundvall

Art Director

daniel@matador.se

Tel direkt: 0725-86 96 69

Caroline Bratt (föräldraledig)

Grafisk formgivare

caroline@matador.se

Tel direkt: 0707-16 22 69

Rickard Weidstam

Copywriter

rickard@matador.se

Tel direkt: 0709-52 51 08

Carolin Carlsson

Produktionsledare

carolin@matador.se

Tel direkt: 0706-70 82 06

Linn Johansson

Webbutvecklare, grafisk formgivare

linn@matador.se

Tel direkt: 018-56 30 05

Martin Ekman

Copywriter

martin@matador.se

Tel direkt: 0709-58 00 00

Tim Sajdak

Projektledare/Producent

tim@matador.se

Tel direkt: 0706-56 30 16

Gunilla Wredenberg

Kommunikationsstrateg/PR

gunilla@matador.se

Tel: 0703-42 27 54


Maria Ulfendahl

Digital kreatör

maria@matador.se

Tel direkt: 018-56 30 25